Al bijna honderd jaar vormen de Vihtavuori kruitsoorten het hart van de meest bekende patronen. Herladers weten dat ze kunnen vertrouwen op de prestaties van Vihtavuori kruit en op de continue hoge kwaliteit voor een perfecte patroon.
De N500 serie van Vihtavuori kruit haalt het uiterste uit uw prestaties en verhoogt de snelheid en het bereik bij het gebruik van de iets zwaardere kogelkoppen. Aan het traditionele enkel basig kruit is nitroglycerine toegevoegd voor meer energie per lading. De N500 serie bevat 5 verschillende kruitsoorten met verschillende verbrandingssnelheden.
De verbrandingssnelheid van N560 ligt tussen die van N160 en N165. Deze kruitsoort is speciaal ontwikkeld de maximale kracht te halen uit Magnum patronen in kalibers als .270 Winchester, 7 mm Remington Magnum, 7 mm Weatherby Magnum, .300 Winchester Magnum, .300 Weatherby Magnum en .338 Lapua Magnum.
Questions (0)
Reviews
Schrijf uw eigen review
Wat is dit? Vink "Onthoud mij" om uw winkelwagen op deze computer te raadplegen, ook als u niet ingelogd bent.