Hatsan Velox T50 Black PCP Luchtdrukpistool Cal .50 / 10 Joule
Hatsan Velox T50 Black. PCP luchtdruk pistool kaliber .50. De Hatsan Velox T50 is een revolutie op de markt voor zelfverdedigingswapens. Ontworpen als een non leathel luchtpistool voor rubberen rondkogels! Het semi-automatische systeem maakt het ideaal voor dynamisch schieten. De 55cc persluchttank, gevuld tot 250 bar , maakt de Velox T50 efficiënter dan traditionele pistolen of revolvers met rubberen kogels die werken op CO₂-patronen. Een extra vervangbare 55cc luchtcilinder, die bij de set is inbegrepen, zorgt voor een dubbele gebruiksduur. Een van de opvallende kenmerken van de Velox T50 is het verbeterde trekkermechanisme: het zorgt voor een soepelere bediening, een voorspelbare trekkerbeweging en betere controle over het afgevuurde schot.
Het semi-automatische herlaadsysteem maakt dynamisch schieten mogelijk zonder dat na elk schot handmatig herladen nodig is. De set bevat twee magazijnen met 5 schoten.
Loop - precisie, 165 mm lang, afgewerkt met een uitwendige schroefdraad voor de montage van een loopverlengstuk. Door het verlengstuk te monteren, neemt de mondingsenergie van de rubberkogel met 50% toe, van 10 naar 15 Joule.

| Fabrikant / merk | Hatsan |
|---|---|
| Model | Velox T50 Black |
| Gewicht (gram) | 1200 |
| Type Product | Pistool |
| Kleur | Zwart |
| Kaliber | 12.7 mm / .50 Rubberbal |
| Krachtbron | Perslucht (PCP) |
| Spansysteem | Zijhevel |
| Joule (maximaal) | 10 J |
| Snelheid FPS | 450 |
| Snelheid (mps) | 136 |
| Schiet modus | Semi-automatisch |
| Trekkersysteem | Single action |
| Lengte (cm) | 30.00 |
| Looplengte (mm) | 16.50 |
| Top rail type | Weaver |
| Links- of rechtshandig | Links- en rechtshandig |
| Maximale vuldruk | 250 bar / 3625 PSI |
| Inbegrepen | 2x Magazijn |
| Extra accessoires | Extra lucht cilinder |
| Status | Nieuw |