Browning Buck Mark Plus Stainless Steel Black Laminated UDX kaliber .22 Long Rifle. Nieuw model klein kaliber pistool met ergonomisch gevormd houten (UDX) gelamineerde handgreep met getextureerde greeppanelen voor optimale grip. De Browning Buck Mark Plus Stainless Steel pistool is verder uitgevoerd met een weaver/picatinny rail aan bovenzijde van het wapen voor eventuele montage van een red dot sight.
Merk: Browning
Model: Buck Mark Plus Stainless Steel Black Laminated UDX
Kaliber: .22 LR
Magazijn: 10 schots
Handgreep: Universeel
Handgreep materiaal: Kunststof
Vizier: Pro Target
Gewicht (gr): 1000
Looplengte (mm / inch): 140 / 5.5
Totale lengte (mm): 241
Geleverd met 1 magazijn plus toebehoren
Verpakt in pistool-foedraal met browning logo
Dit artikel valt onder de Nederlandse wet wapens en munitie. Om dit artikel te mogen aanschaffen dient u in het bezit te zijn van een geldig verlof. Bij een reservering van dit artikel kunt u een kopie / scan van uw geldige verlof sturen naar info@wapenhandelkuiper.nl
U kunt dit artikel dus alleen afhalen in de winkel!
Browning Buck Mark Plus Stainless Steel Black Laminated UDX kaliber .22 Long rifle. De nieuwe serie Browning Buck Mark .22 pistolen zijn zeer hoog gewaardeerd vanwege hun kwaliteit, betrouwbaarheid en nauwkeurigheid.
De nieuwste types Browning Buck Mark pistolen hebben een afsluiter die uit één blok 7075 vliegtuig aluminiumlegering geproduceerd wordt met behulp van de nieuwste technieken en CNC machines. De loop word machinaal gevreesd uit een enkele hoogwaardig stalen blok en de kamer is met de hand geboord voor het waarborgen van een optimale nauwkeurigheid.
Ook de Buck Mark Plus UDX pistolen zijn uitgerust met een volledig verstelbaar Pro Target vizier en een zeer duidelijke korrel met groene fiber inzet. De mooie zwart gelamineerde handgrepen van de Buck Mark Plus serie zijn ergonomisch gevormd en liggen perfect in de hand. Je hand positioneert zich systematisch op dezelfde plaats elke keer als je het afvuurt, dit zorgt voor meer instinctief schieten en verbetert de nauwkeurigheid.
Verder is dit nieuw model pistool voorzien van een korte weaver / picatinny rail aan de bovenzijde van de loop voor eventuele montage van een (pistool)-richtkijker of red dot.
Questions (0)
Reviews
Schrijf uw eigen review
Wat is dit? Vink "Onthoud mij" om uw winkelwagen op deze computer te raadplegen, ook als u niet ingelogd bent.